Vstup pro registrovanéKontakty English version
EMAILOVÁ REKLAMA - EMAILING SE SVOLENÍM OSLOVENÝCH to je přímá cesta k zákazníkům
REGISTRACE

Získejte peníze za příjem reklamních e-mailů u naší české společnosti.
Přijímejte emaily a nechte si tuto přímou reklamu zaplatit.
Získejte přístup k zajímavým soutěžím a nabídkám od našich inzerentů.
Získejte spousty výhod a slev.

Před vlastní registrací Vás žádáme, abyste si přečetli pár následujících řádků.

Registrace se skládá ze sedmi sekcí, které se nacházejí na několika registračních stránkách

  1. o doporučujícím - referal *
  2. základní informace *
  3. kontaktní informace *
  4. stav *
  5. zájmy *
  6. poznámka

Údaje označené červenou hvězdičkou * jsou údaje, jejichž vyplnění je nezbytné.
Údaje označené zelenou hvězdičkou * jsou údaje, které zvyšují případné odměňování.

Za každý přijmutý email získáváte minimálně 0,10 Kč. Za každou * vyplněnou sekci získáte vyšší odměnu za příjem e-mailů do Vaší emailové schránky. Jedna řádně vyplněná sekce = 0,10 Kč v přijmutém e-mailu.
Všechna vyplněná pole ve všech sekcích = 0,50 Kč za přijmutý e-mail.

Budete tedy zvýhodněni, pokud uvedete i e-mailovou adresu doporučujícího člena - tzv. partnera. Tento člen bude spravedlivě odměněn. Není možné uvést email někoho, kdo není členem emailingu, tedy i Váš vlastní, právě registrovaný.
Pokud bude mít i Vy zájem získávat další členy, budete odměňováni stejným způsobem. Pro Vás to znamená 0,10 Kč za e-mail zaslaný na každého člena až do třetí úrovně. Více najdete v podmínkách o partnerství.

Cena za potvrzený email může být dvojnásobná v maximální hodnotě 1 Kč za přijatý a potvrzený email, pokud získáte alespoň jednoho aktivního uživatele ve 2. úrovni v rámci Vámi získaných uživatelů. Viz. schema odměňování zde. Aktivní uživatel je definován jako uživatel, který přijme a potvrdí alespoň jeden email v období posledních 14 dnů od doby Vašeho potvrzení přijetí emailu.

Doporučení uživatelé nesmí potvrzovat přijetí emailu na stejné IP adrese a počítači jako jejich doporučující tzv. partner. Pokud dojde k porušení tohoto pravidla, nebo uživatel ve Vaší 2. úrovni nebude aktivního, dojde ke zrušení tohoto zdvojnásobení hodnoty za přijatý email. Pokud dojde k nápravě a uživatel ve Vaší 2. úrovni bude opět aktivní nebo bude pracovat na neduplicitní IP adrese, dojde k opětovnému zdvojnásobení za přijatý a potvrzený email od momentu nápravy.

Cena "1,00 Kč" (při vyplnění všech údajů + doporučujícího zde a doporučeného aktivního člena) je cena minimální - garantovaná. E-maily Vás na svém konci, v patičce emailu, vyzvou k potvrzení o doručení emailu. Pokud kliknete na uvedený odkaz, dojde tak k potvrzení o doručení a započítání částky za doručený email. My tak víme, že jste stále aktivním členem. Pokud odkaz pro potvrzení o doručení v emailu není uveden, je Vám částka za doručený email automaticky započítána. Kliknutí (potvrzení) musíte provést do 28 dnů od doručení emailu.

Zobrazit seznam domén se speciálním oceněním

Vaše data nebudou nikdy komerčně vydána žádné třetí osobě, včetně citlivých osobních údajů.

Informace vyplňujte správně a s co nejvyšší odpovědností k možným výsledkům případných kampaní. Například nabídka na slevy kol nemusí být skutečně zajímavá pro všechny, ale pro někoho užitečná být může.
Naši inzerenti očekávají Váš zájem a úspěch jejich produktů, což může být jen za předpokladu již zmíněné správnosti uvedených údajů.

Před vstupem na další stranu si prosím přečtěte závazná pravidla pro účast v našem systému "Emailing.cz".

Kontrolní kód

  Kód na obrázku:

Souhlasím s pravidly a podmínkami.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" stvrzujete souhlas s podmínkami a pravidly uvedenými na našich stránkách ve výše uvedeném odkazu a se systémem odměňování.

 
Pro Vaše přátele na facebooku klikněte zde:
Admass Direct mail